Sihirevi
Sihirevi İletişim Bilgileri


Sihirevi Yeni Adresine Taşınmıştır

Adres:Merdivenköy Yolu Caddesi  No:47/A  Aydın Apt. Gözcübaba, Kadıköy / İstanbul

Telefon: 0216 350 51 53

Email: erdem@sihirevi.com

Yeni Adresimize Ulaşım:

1 – Özel araba veya Taksi ile; E-5 çevre yolundan gelecek olanlar, Göztepe sapağına saparak Anakent Koleji’ni, daha sonra Halis Kurtça Kültür Merkezi’ni geçerek, yokuşu çıktıktan sonra, ikiye ayrılan yoldan sağı (Fikirtepe tabelasını) takip edeceklerdir. Solda Safranbolu Fırını’nı gördükten sonra, sağdaki Gözcübaba otobüs durağını 50 metre geçtikten sonra Sihirevi’nin önüne geleceksiniz.

2 – Kadıköy’den gelecekler, 8-E, 8-A, 14-ES, 14-B numaralı otobüsler ile veya Gözcübaba’dan geçen Sahrayıcedit minibüsüne binerek Gözcübaba otobüs durağında ineceklerdir. Safranbolu Fırını’nın önünden 50 metre aşağı yürüyerek Sihirevi’ne ulaşabilirsiniz.

3 – Sihirevi’nin Çiftehavuzlar’daki eski yerinden gelmek isteyenler, Selamiçeşme köprüsünden geçerek, Göztepe SSK hastanesi yolu ile Gözcübaba otobüs durağına gelebilirler. Safranbolu Fırını’nın önünden 50 metre aşağı yürüyerek Sihirevi’ne ulaşabilirsiniz.

 

 

Not: Eğitim ve gösteri programlarım sürekli değiştiği için, gelecek olan illüzyonseverlerin lütfen gelmeden önce telefon açarak, mağazamda olup olmadığımı kontrol etmelerini rica ederim.

Kroki:

Sihirevi Kroki